Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    válasz inifini #85545 üzenetére

    Egyszer anno robogós korszakomban egy kötekedést úgy intéztem el,hogy mondtam a fakabátnak,hogy nem hiszem el,hogy gyorsan hajtottam,mert pont egy autó mögött mentem azonos követésivel,akkor nem nehéz kikövetkeztetni,hogy ő is annyival ment. Csak éppen miért engem kaptak ki a sorból és 5en úgy álltak ott mint ha bűnöző lennék. Szóval mondtam neki,hogy én a szememnek hiszek,és látni akarom a felvételt. Nagy nehezen ok,beültünk a yard autóba és moziztunk. Ok,gyorsan mentem,elismerem,de miért pont rám volt irányítva a kamera?! Az autós mehet? Diszkriminálunk? Erre csak hüppögött,kitöltött 8rugóról (vagy 10éve) egy csekket és szép napokat kívántunk kölcsönösen egymásnak. De egy másik esetben,amikor ugyancsak kötekedtek,de tényleg ok nélkül, elkértem a yard nevét és jelvényszámát,teátrálisas szépen felírogattam. Persze nem jelentettem be,de remélem egy pár napig rezgett a segge,mikor hívja be a felettese. Kutyák mind. Ezek soha nem tudtak még se megvédeni, se visszaszerezni az eltulajdonított értékeimet,mindig csak a csekkkkkk 😬

Új hozzászólás Aktív témák