Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K Norbi

    addikt

    Sziasztok! tegnap megtakarítottam a láncot, szépen leszedtem benzinbe kiáztattam, majd jó meleg samponos vízbe is hogy lemossa a benzint, nagyjából állt benne 2 órát! na tiszta víz! még egyszer! a lánc csillogott mikor kész lett! Tegnap óta hagytam száradni, nem recseg ropog nagyon király lett! A fogaskerekeket megtakarítottam elől hátul, szép tiszta lett! Na visszaraktam a láncot, megtekertem fasza hangja volt! EZ IGEN! :D Na mondom jöhet a csoda spary amitől biztos még halkabb lesz! és jó lesz a kenése! hát kenése lehet van! de a hangja! Weldtite TF2 teflonos 450ml olaj befújtam szemenként a felesleget letörölgettem csak köptem egyet! a lánc zörög csattog! mentem vele egy kört! brutál hangja lett! agya úr isten agyon verném a flakonnal aki kifejlesztette ezt a szart! Na lemostam róla amennyit csak lehetett és most Castrol Magnatec 5w-40 van rajta a biciklit alig lehet hallani ha tekerem! gondolom kenése is van! Na egyenlőre így maradt! Az lenne a kérdésem hogy szerintetek ha vennék ilyen olajat jobb lenne mint a TF2 Motorex Dry Lube (100ml) olaj
    Vagy esetleg RSP Red (száraz) olaj Valaki végig járta már ezeket az olajokat?

Új hozzászólás Aktív témák