Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz imyourfriend #32049 üzenetére

    A precizitás hamar kevésnek bizonyult, amint elvárnám ezt terhelés alatt és terepen rázkódva. És az XT szettet sem mondanám épp alja kategóriának.
    Ne csak precíz legyen, de késlekedés nélkül csinálja ezt ha kell akkor úgy, hogy közben erőt fejtek ki a pedálra és/vagy ki kell állnom a nyeregből, mert úgy rázkódik a gép, hogy ülve nem bírná a valagam, vagyis nagyon.
    Sokszor voltam már, hogy váltok egyet vissza domb alján, amikor elvesztem a lendületem és az addig megszokott fél másodpercből fogalmam sincs miért lesz mondjuk 2-3 másodperc, de mivel hozzá vagyok szokva, h csak egy pillanatra veszem el a nyomatékot a pörgetésből, ezért ráterhelve recseg, ropog, vagy ha nem is tud átváltani emiatt, akkor meg esés lesz belőle. Lejtőzésnél meg már esett le a láncom egyszer-kétszer, mert a láncfeszítése egyszerűen gyenge.
    Mindig akkor hagy cserben, amikor a legnagyobb szükségem lenne a precizitásra, szóval hagyjuk is.
    Amikor mindegy, akkor meg persze tökéletesen működik. :P
    Persze precíz meg minden, egészen amíg aszfalton maradok. :P
    Jah és tőlem még koszt se nagyon kap, csak port. De az sem lenne ördögtől való, hogy tegye a dolgát fél kg sár alatt is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák