Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz deicide #31210 üzenetére

    10 éve ment volna, sőt, 10 éve ment is simán...amúgy meg nem iszok alkoholt, szóval kihagyom... :C

    (#31251) fpeter07 ügyes lányok. Az a baj, hogy Pesten némelyik közlekedési szituból ennél durvább figurákat is kihoz az ember, csak nem tudja kontrollálni... :DDD Mint ma nekem majdnem. Minden nap tudnak meglepetést okozni, pedig azt gondolom, ennél hülyébbek már nem lehetnek az autósok. Döngetek olyan 40 körül, erre keresztutca, és egyszerre, mindkét oldalról betolja az orrát egy-egy autó. "Körülnéznek", aztán gáz, mintha ott sem lettem volna. Kb. 20 méterre lehettem, akkor át üvöltöttem, hogy a fél kerület hallotta. Mindegyik satuzott, majdnem kifejelték a saját szélvédőjüket, nekem meg maradt köztük annyi hely, hogy átsuhantam szépen.

    Azért sem értettem, mert jött mögöttem egy hófehér Audi kicsit lemaradva, azt hogy nem vették észre? Az meg persze rátenyerelt a dudára, és kénytelen volt fékezni, neki kicsi volt a hely...

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák