Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz semmiho #270481 üzenetére

    Veletlen dobta ki hsz-ed egy keresés kapcsán, reagálva tényleg kell nem kevés watt hiába a hátszél. En télen mikor nagy szél van szörfölösre is szoktam venni olykor (élvezetből) es taposom neki rendesen. Nem rég 26km/h szél , nem pont hatszél ilyen sréhen ért inkább, de 40km/h átlagra kellett 164 es átlagpulzus. Viszonyításképp nekem szélcsendes napon 50km kör pályán 33.5 átlagra kell 156 pulzus átl. Most téli idöben értve.

    Voltam ilyen terheléses ekg pár hete, ahol mérték mekkora watt -on mekkora a pulzus vérnyomás, 175 watt 141 pulzuson, 200 watt 146 pulzuson 225 watton 157 pulzus, 250watt 165 pulzuson ment, az volt a max a gépnek így végére értünk sajna. Kívancsi lettem volna mondjuk a 300 watt milyen. Szoval csak azt akartam, mégha a pulzus sokszor más is..mert sok mindentől függ(es itt a méréskor én ideges is voltam) kiindulásnak jó, körülbelül kellett 250 watt 260 watt átlag a 40es átlaghoz ha nem több. Szóval bizony az a 42-46km/h átlagra kell bőven a 300+ watt így is, es ez csak akkor ha szemből nem kapod(max oldalrol néhol). Egyszer elmegyek egy ilyen diagnosztikára ahol nem lesz ez a stressz faktor bennem, mert az torzitja a képet. Viszont sokkal sokkal többet elvesz szemből, mint ad hátról.

Új hozzászólás Aktív témák