Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Mezga Aladár #273017 üzenetére

    2Én meg azt mondom nem...úgy, hogy 30 éves koromig kizárólag acélt hajtottam, utána 20 évig színes fémet most meg karbont. Na akkor ki mond igazat? ;] ...szkeptikus vagyok a fizikailag is alig mérhető, ugyanakkor természetesen minden egyes mugli által tökéletesen érezhető gyorsulás, kényelem, rugalmasság, merevség, áramvonalasság meg a többiekkel szemben, egy kész bibliai hitetlen Tamás, ha úgy tetszik. :F A placebo végtelen erejében viszont nagyon, sőt egyre inkább hiszek. :)

    jjeahh...várok egy Castelli kesztyűt. :DDD...amúgy meg vakteszten hamar kiderülne, félő úgy járnánk sokan mint a Cokera esküdő, de közben bekötött szemmel Pepsire szavazó többség anno. :DDD
    Biztos van amit én is jobban érzek, vagy érezni vélek, de a bowdenezés nem az, ott meglehetősen egyszerűen mérhető lenne a váltashoz szükséges kifejtett erő. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák