Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz ReFleXx #257759 üzenetére

    Köszi!

    Tényleg nem rossz hely, idilli, hangulatos hogy több helyen van kilátás a dunára, a várra. A julianus vége szegmensen terveztem, hogy megnyomom, legyen egy KOM, de egyrészt elfelejtettem, másrészt úgy tűnik itt is volt vihar, sár volt és egy helyen ki volt dőlve egy fa, segítettem egy terepjárósnak odébb vinni. A terepviszonyokról: nem unalmas a terep, sőt, elég jó, kb mint felénk a csíki havasokban, a hargita csíki oldala otthon sokkal rázósabb. Ugyanakkor kifogtam néhány annyira meredek emelkedőt, hogy a pofám leszakadt, marhajókat lehet mászni, kellenek a legkönnyebb fokozatok is hátul :D . El sem hittem, hogy 20 kilóméteren megvan majdnem 700m szint. Sok a singletrail is, ami király, felénk inkább a széles erdei utak a jellemzők. Ugyanakkor fura, hogy az erdőben a semmi közepén is van aszfalt, szerencsére általában ki lehet kerülni, mert mellette ösvények is vannak. Röviden és tömören: maradnék még, ha lehetne, de sajnos holnap megyünk tovább :(

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák