Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sleek

    senior tag

    válasz Maximum1 #246023 üzenetére

    Tegnap találkoztam egy bringás emberrel. Nagyon jó arc volt. Déli pálya udvar mellett van egy bringa bolt ,ott nézegettem a kirakatot . Odagurult köszönt , megsem tudtam előzni köszönésben . Kérdezte melyik bringát nézem. Ah mondom már van 4 bringám , csak nézegetem őket. Visszakérdeztem ,hogy Ő melyik bringát szeretné.
    Jött a meglepő válasz. Azt mondja nézd 70 éves vagyok, ami bringa most van velem az 3 éves Focus karbon országúti. Semmi baja vele de szeretne újat. Viszont az a szégyen ,hogy a legtöbb boltban nem tud 1,5-2 milláért bringát venni mert nincs készlet .Hozzá tette már nem érdekli a márka meg a szín csak tudjon vmit venni a szezonra . Néztem az órát aznap laza 150km -t tekert. Majd hozzá tette ,hogy ő nem azért akar drága bringát mert páváskodni akar , hanem mert 70 évesen végre megteheti ,hogy vesz egy idéző jelben drága bringát. Irigykedve néztem a teljesítményét ,hogy Ő tud menni ennyit , bennem meg nincs annyi erő ,hogy 80-100km t tekerjek 39 évesen. Jó volt vele beszélgetni vele egy kicsit .

    <OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

Új hozzászólás Aktív témák