Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Runner_fxr #243203 üzenetére

    Rafkós vagy te ám, de átlátok én rajtad! 🤨...amíg műhelyedet mutogattad addig alig ütötte meg néhány fórumtárs ingerküszöbét, ugyanakkor amióta belengetted a hozzá csatolt sörfőzdét azonnal felkapta fejét a sok iszákos. ;] ...ott fognak állni sorban a műhely előtt guminyomás ellenőrzésre. :DDD

    #243214MPowerPH...vázgeometriától is függhet, egy alacsonyabb stack értékkel lehet nekem sem hiányozna a mély kormányállás...ami pedig szélességét illeti, tényleg azért vettem 780-ast (nem 800, mert gondoltam az biztos nem fog kelleni), hogy legyen miből majd apránként vágni míg megtalálom az ideálist (benne volt a pakliban, hogy vissza is mehetek 720-ra ha nem jó), de egyelőre semmi hátrányát nem érzem. :F...hogy mert hosszúak karjaim, vagy előtte változtattam a stucni méretén 3 centit és 11°-ot azért jó-e ez így nem tudom, de még marad.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák