Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #222479 üzenetére

    Van profi Chiseles versenyző, de ritka, mert most a karbont nyomják, aminek mondjuk én sem vagyok ellene, de pont a Chisel, Allez Sprint, XTC SLR vázakkal bizonyították, hogy bizony az alunak is van még jövője, sőt! Igen, a régi Chiselek nem voltak merevek, az új 2021-ben piacra dobott már az. A Chiselnél és Alleznél nem csak hydroforminggal játszanak, hanem a heggesztéssel is, okosan ki van találva az egész.

    #222481 MPowerPH: ezt próbálom amúgy elmagyarázni, hogy teszterek szerint nem lehet ennyire általánosítani, hogy alu ilyen, karbon olyan, mert ennél ez sokkal összetettebb téma és bizony vannak esetek, amikor egy high tech alu lenyeli keresztben a kb. azonos árú low end carbont. No de mindegy, én anno több cikket olvastam erről, csak nem gondoltam, hogy valaha vita lesz belőle fórumon, ezért egyet sem mentettem el könyvjelzőnek :DDD . De ott a kolléga nemrég linkelt cikkje, abban is benne van a lényeg.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák