Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz parandroid #211069 üzenetére

    "mert tönkreteszed magad" - ha téli ruhában tekersz, nem hiszem. Felénk bármelyik random téli cipő, softshell, thermo ruházat elég, de ha felnézel pl. a 45nrth oldalára, láthatod, hogy gyakorlatilag olyan ruhákat is gyártanak, amik -18 fok alá ajánlottak és egészen -31 fokig jók. Nekem a kesztyűmöt pl. -10 fokig ajánlják és minimum -8 fokban tekertem benne, nem fagytam meg. Ezek a ruhák a csuklónál hosszabbak, a térdeknél, ízületeknél vastagabbak, amikor hazaérek soha nincsenek kihűlve a térdeim, szal miért is mennék tönkre? A múltkor egy haverom is azt mondja nekem, hogy nem érti mit élvezek ebben, 2 percet tekert a szervizből hazáig és lefagyott a segge. Mindeközben ugyanez a haver egész télen túrázik és síel. Szal érted, megveszi a méregdrága sícuccot, ruhákat, 250 eurós téli bakancsot, de a téli bringás ruhákat valamiért sehogy sem tudja megérteni, a bringa az nyári sport. A legtöbb ismerősöm így van amúgy vele, hiába mutatok nekük téli ruhákat, fatbikeokat, ezernyi hogyan bringázz télen videót, amikor következő alkalommal találkozunk, megint azt kérdik: "nem fagy le a segged?" . És hétvégén mennek síelni... :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák