Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz wxppro #19170 üzenetére

    Hogy jött ki az a 10-15 év?
    Idősebb korban értendő?
    60 alatt van a nyugalmim, harmad annyi ideje sportolok rendszeresen, mint írod. Igaz nem csak tekerészés, hanem vagy 4 különböző mozgásforma. 180-as pulzuson még összefüggően beszélgetek futás közben a társammal.
    10-15 év az talán cigis előéletre értendő, vagy rehabilitáció? :)

    (#19172) SimonYana
    A küllőmágnes fixen nem mozog el nálam, amúgy alig pár mm a Reed-relétől a max távolság, aminél a szenzor még érzékel. Kézikönyv szerint ez a 6.0-nál 3 mm. Ha nagy a hézagod a teidnél, akkor érthető, miért nem csinál semmit.
    Enyém amúgy nem felejti el az adatokat elemcserét követően. Bár ez luxuskategória a te szemszögedből. :B

    (#19174) wxppro
    Oh, értem. :R
    Ez effektív 7 év sportolás, ha jól értem. Az teljesen normális gondolom.

    (#19191) Zola007
    Javíts ki, ha tévednék, de a láncnyúlásmérőn látható 0.75 és 1 számok mértékegysége nem pont a "mm"?
    Vagyis 1 mm nyúlás után kuka. Ha gyárilag 2 mm-es szórás van benne, akkor most mi van? :F

    (#19200) Kiss_R
    Helyi kereskedőtől a garancia miatt hátsó lámpa: Blackburn 4.0. :K
    A kocsik sötétben nem ritkán átmennek a szembe sávba teljes egészében a fénye miatt.
    2xAA elem van benne, nem ratyi lítium.
    Terepet is bírja, barátomnak van egy ugyanilyen, elég zúzósra veszi a témát az XC-vel és nem veszi le a lejtő előtt a lámpát se. Eddig nem panaszkodott még a, mármint a lámpa. :)
    Viszont előfordulhat selejtes elektronika, Testbike tele van elem leszívós véleményekkel. Ehhez kell a helyi garancia. Amúgy élettartam garis a cucc.

    (#19203) razzorr
    Én is ezt hittem először, 2.0 2 bar-on kezdtem közlekedni, mára 1.75 és 4,5 baron gurulok és épp olyan kényelmes most már, mint annó a széles és puha. Csak agilisebb. :K
    Viszont ne fektesd le aszfaltig majd szvsz! ;)

    (#19208) Runner_fxr
    Annyit hozzátennék, hogy egyre több közünk van hozzá közterületen. :D
    Szerencsére ma már nem divat cigizni, eddig szó nélkül viselni kellett szinte a füstöt, mert elfogadott dolog volt. Ma már nem annyira.

    (#19221) maummamut
    Mivel tekertél? :D

    (#19229) Solad
    Nem túl nagy misztifikum a gumiipar. Ha lágy a keverék, akkor tapad, de kopik. Ha kemény, akkor ellenkezőleg.
    Lehetne gyártani olyan gumit bringára is, ami odaragaszt az aszfaltra, csak senki nem venné meg a kicsi élettartama miatt. :N
    Lásd: F1. Megy a pilóta 4-5 gyors kört és már le is kopott...
    Na most ki akarna közülünk negyed évente gumit cserélni? :))
    Én nem annyira.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák