Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #154755 üzenetére

    Bmeg, itt az elmúlt héten kb fele ennyi volt, ami nekem már annyira hideg, hogy ha csak a bringámra gondoltam is elfogott a borzongás... Mondjuk melóba mindig biciklivel járok, de az a nevéből adódóan nem bringázás, szóval nem számoljuk ide :B

    Na de tegnap végre, elértük a 0 fokot, és mentem egy kis kört, elég fura volt a nagy ködben tekerni, főleg mikor a helyi """hegy""" lábához értem, lőttem 5 fotót, kitisztult és bekékült az ég, majd mikor felmásztam a tetejére, 1 fokból 10 lett.
    Király érzés a köd felett lenni. Felfele sikerült megtalálnom azt a 10m2, ahol masszív agyagos híg sár volt, tiszta sár lett a bringám, mire hazaértem ráfagyott a bringámra. Ilyet még nem tapasztaltam, mindig le szoktam loccsintani ilyenkor, de ezt még kaparóval sem tudtam kiszedni szinte sehonnan. Ilyenkor mi a fenét kell csinálni? Ezek szerint még sosem tekertem ilyen hidegben.

    Ez meg a nap 700méterrel arrébb készült, a pillanatok alatt hangulatot váltó erdő, nagyon érdekes.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák