Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    Helló

    Falun használom szeretett túrakerékpár drótszamaram (Auchan-os), sajnos már egyre ritkábban. Most viszont megbeszéltük a haverokkal, hogy Vác-nál a Duna parton tekerünk egy kicsit.

    Először is az ezer éves külső gumikat cserélném le.
    Végig futottam a téma összefoglalót.

    A Duna partra, ahol jócskán akadnak kövek is, illetve mint említettem falun is használnám a biciklit, bizonytalan vagyok, hogy melyik gumit is vegyem. Tapasztalatotok alapján melyiket ajánlanátok? Ha bizonytalan az ember akkor inkább az 50-50%-t? Illetve, melyik márkát/modellt?

    Terep 20% Aszfalt 80%

    Még mindig vékony de már bordázott, kissé érdes felület miatt aszfalton jól gördül, de földúton sem jön zavarba a külső:

    pl. Schwalbe Road Cruiser

    Terep 50% Aszfalt 50%

    All-Terrarian, avagy minden terepre való külső lesz megfelelő. Mélyebb barázdák, de még mindig vékony futófelület.

    pl. Schwalbe Land Cruiser:

    Másik, hogy a már említett kerékpáromon még régi típusú váltó van, ami az idegeimre megy.
    Lehet régebbi biciklire modernebb, "kattogós" váltót rakni? [link]

    Ha váltókart cserél az ember (már ha lehet) akkor váltót is kell? Vagy a régihez hozzá lehet állítani az új váltókart.
    Milyen márkát/típust ajánlotok? (olcsón jót)

    THX

    [ Szerkesztve ]

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák