Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #130579 üzenetére

    Már megint egy spd vs platform vita :DDD . XC-n sem egyértelmű az spd kizárolagossága, elég ha szétnézel a topiklakók bringái között, az xc-sek fele valszeg itt is platformal teker. Mielőtt megint a fejemet veszik az spd fanok, én szívesen használnék spd-t, de sajnos nagyon kényes vagyok a cipő szellőzésére és a legtöbb spd cipő olyan, mint egy levágott szárú gumicsizma, kb ezért nem vettem még platformpedál cipőt sem, az összes vastagon szivacsozott, sőt gyakran műbőr, amiben az én lábam tutira lerohad. + Számomra drága mulatság is az spd-zés, kell egy tavaszi-őszi cipő, kell egy nyári meg egy téli, ráadásul az utóbbi nagyon ritka és horror árakon mennek (itt most nem saras telekről beszélek, hanem arról amikor gyakran mínusz 10-15 fok alatt hóban csapatod...). És ha ez nem szűkítette még le eléggé a választási lehetőségeket, ott van még az esztétikum is, mert ugy-e senki nem húz fel olyan cipőt ami nem tetszik neki :U

    trialboj: Ha már csúszkálás és veszélyes platform, a HT pedálod még mindíg túlságosan tapad? ;] . Én most kezdtem el agyalni egy új pedálon, no nem azért, mert bármilyen baja lenne 2 év után, csak... franc tudja :DDD . Kívánom a kisebb kompozit HT-t és jó lenne ha lenne egy tartalék pedálom is (a jelenlegi) ha gond van.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák