Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz 6030D #125050 üzenetére

    Köszi az ajánlatot, de szerintem nem lennék igazán előbbre vele, mint a meglévő Hollowtech II-es LX karommal, most még azon is hezitálok, mivel tiszta lappal indulok, hogy visszamegyek 170-es hosszra... még ettől függetlenül is keresgélem a megoldást, ugyanis szívem szerint olyat választanék, ami dedikáltan egytányéros, és rakható rá 30-asnál kisebb is, amit meg is lehet venni. eddig 1 vagy 2 ilyet láttam... az egyik egyébként ígéretes, a Sram direct mountos karjai ilyenek, és létezik hozzájuk 28 fogas tányér nem drágán. Mondjuk a GXP tengelyes 40e körül van, a BB30-as már 60... :-/ Ez az egyik kérdéses történet, a másik, ami méginkább zsebbenyúlós lesz, de megpróbálom használtból megoldani, az a villa.. szóval ez tényleg 1-2 hónap, mire összeáll, a többi cucc nagyjából van. Boostos vázat nem akartam, akkor cserélhetném a kerekeimet is. De ahogy mértem, azért kövérebb a sárférőhely ebben is, remélem 2,25-ösnél bőven nagyobb gumma is elfér majd.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák