Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz SSJmeszes #121977 üzenetére

    Követlek jutyúkon :D
    Ja, a nyomvájúkat én sem szeretem, mert ha belecsúszik az első kerék, garantált esés a vége, csak az olyan saras köves patakos lejtőket bírom, főleg ha 15-20%-osak, lehet, hogy neked a YT fullíval meg sem kottyan, de nekem a merev XC-vel alaposan próbára teszi a "tehetségemet", fejleszti a technikámat :D . Egy nyájba is megint belefutottál te is, azért nem irigyellek, nekem azzal van már tele a hócipőm... Tegnap is csak 6-7km-t túráztunk és 2x megkergettek a kutyák... végül megfordultunk és elmentünk más irányba, mert egyszerűen nem engedtek át azokra a dombokra, amelyikekre át akartunk mászni :(
    Amúgy ilyenkor nem lenne hasznos neked is egy Garmin navi? A hegyen bepötyögöd hová akarsz visszajutni és ő elnavigál téged, + ha véletlenül letérnél az útvonalról, mindíg automatikusan újratervez, így kb. képtelenség eltévedni. Mondjuk patakban valszeg nem tud útvonalat tervezni :D

    Tothgera30: Most jött meg a zsír új CX-ed és már egy 10 kilós fullyn agyalsz? De irigyellek... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák