Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz trialboj #121342 üzenetére

    trialboj:köszi, hát szerencse hogy a telefon a kormányra erősítető fémkeretes (aliról rendelt) tartón volt így esés után(ha zsebben van tuti nem találom meg, esés után olyan csőlátás van hogy alig lát az ember valamit..) mikor felkeltem négykézláb el tudtam menni a bringáig és tudtam telefonálni havernak aki elvitt(telefon 4% -on volt.. további tanulságok ezek is nameg hogy érdemes venni külön pont ezért gps-es kerékpár komputert, hogy strava miatt ne a telefon merüljön..)

    straváról pedig látta merre vagyok(illetve messengeren megosztottam a pozicitót), további ötlet (ugyancsak utólag) vannak ilen appok amik folyamatosan osztják meg a pozíciót, de azt hiszem google térkép is tud ilyet..(viszont ez az alapproblémára visszavezet hogy a telefon fog futni, - merülni.)

    Áltaában az ember mikor megy kerékpározni, szólni szól hozzátartozójának hogy hova megy merre megy..na most ez pont ilyen spontán tekerés volt megsékelve azzal hogy olyan terepen mentem ahol előtte soha olyan úton ami meghaladta a bringa képességét, nem kellő felszereltséggel(túra gumival)
    máskor biztos bejárom azt az utat amerre nem mentem mielőtt nyélen tekernék végig rajta...

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák