Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz szkink #114740 üzenetére

    Tapasztalatok a Gaciron lámpáról: vegyesek az érzelmek, de összességében ár/érték arányban megérte (16 $ volt, amikor vettem). Úgy állítottam be, hogy kb 5-6 m-re előttem legyen a legfényesebb, de szór annyit, hogy a környező dolgokat is lehetett látni annyira, hogy ne menjek neki, igaz, hogy addigra már tudtunk minden követ, gyökeret a pályán. A legtöbb embernek viszont külső aksis lámpája volt, amik messze verték fényerőben (ezen mondjuk nem lepődtem meg). Ilyen és ilyen, illetve ezek Veloteches és kínai változatai. A különbséget úgy kell elképzelni, hogy egy kb mögöttem 5-10 m-rel haladó bringásnak a lámpájával jobban láttam, mint a sajátommal (illetve jobban zavart, mert sokszor más felé világított a kanyargós részen). Az enyémnek sárgás meleg fénye van, azoknak meg fehér, hideg fotonágyúk. De: minden második ember valahogy besz*pta az erősebb lámpákkal: vagy lemerültek (állítólag kb 2 perc alatt a max fényerőről a nullára), vagy az aksi csúszkált a vázon, vagy a csati csúszott szét. Ezt a full sötét erdőben kell elképzelni (megvárták a következő lámpás sporit és mögötte bekullogtak a váltózónába). Én csak azért raktam töltőre egyszer, mert szóltak, hogy nehogy így járjak én is. Csodák nincsenek, ilyen ez a kompakt lámpa: kisebb fényerő, hosszabb működés. Nyilván az erősebbel is lehetett volna feles fényerőn menni, de akkor minek az erős.

    Összességében nem bántam meg (köszönöm mindenkinek az ajánlást :R ), jó lesz nekem ez a lámpa a sötét aszfaltos menetekhez, viszont aki naGGYon durván akarja csapatni, ismeretlen erdőben, keressen erősebbet. :K

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák