Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz deicide #37091 üzenetére

    Én megrekedtem 115kg-nál. Ami zsír lemegy, jön helyette izom. Súlyra nem változom, de a a tavalyi farmer már kezd nagy lenni. Övet is beljebb kell gombolni.

    Sikerült beszereznem turkálóból egy hosszú, kantáros nadrágot beszereznem, ezzel hűvösebben is tudok tekerni. Már csak egy hosszú ujjú fölsőt kell beszereznem.

    (#37092) Toomy

    Hőmérséklet első nap optimális volt, másnap reggel már fáztam, ha megálltunk. Emiatt ha lehetett nem is álltam meg.

    Sógoroknál nem csak az utak minősége más, hanem a közlekedési kultúra(ugyanis van).

    Mindenkinek:

    Ha érdekel valakit hasonló túra, mint az őrségi, akkor beírhatom ide. Általában autóval indulunk Kaposvárról a cél területre, de út közbe is lehet hozzánk csapódni, vagy a helyszínen. Kerékpár szállításra is van mód.

    Idén már csak egy túra lesz, októberben egy egynapos Balaton kerülés, aktív bringásoknak. Kb 25km/órás átlagtempó lesz (síkon 28-30-as tempó).

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Aktív témák