Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz aleister #37080 üzenetére

    Azt nem mondtad hogy mennyiért adják.
    RST Gila az egy szemét konkrétan.. az az a kategória aminél az acél merev villa is jobb..
    De a többi alkatrész használható. Vázzal meg a kiegészítőkkel nem lesz probléma.
    Váltásnak is jónak kell lennie ha jó a beállítása meg a bovdenezése. Deore hátsó váltó az teljesen jó, alivio karok az ilyen durung egyszerű holmik, rugója baromi gyenge, előfordulhat vele egy idő után hogy nem akar vissza állni a kar miután benyomod, meg elég könnyű vele többet váltani egyszerre, mert van egy nagy holtjátéka, aztán gyorsan kapcsolja a fokozatokat, annyi pozitívuma van hogy kis erővel lehet nyomkodni.
    Acera első váltó is használható, 8 as rendszernél teljesen jól működik.
    Hajtómű se az a szétesős fajta, ha fel van húzva nyomatékkal. De abból jobban járnál ha a 175mm karhosszúságú lenne benne, a leírásban 170 vagy 175 szerepel.
    Féktől nem várnék sokat, ennél egy jó V fék többet ér szerintem. Alex felnik jók, de az agyak nem tudom milyenek lehetnek, voltak az authornak használható agyai, deore koppintások, de ez nem tudom milyen, az lehet silány minőségű.
    Teleszkópot meg kell szokni hogy sz*r, egyébként egy használható alsó-közép kategóriás bringa. Ilyen heti 150 km bringázásra ajánlható szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák