Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Mewryck #36973 üzenetére

    A kerék még nem ráz, közel sem. Ugyanakkor kicsit baxa a csőröm, hogy fél év alatt ez a második gumi, ami rajta van. Az első is ganyé volt, 2000-ért, ez most majdnem kétszer annyi volt, ha így folytatom a következő félévben 8-ért és 16-ért veszek gumit felninként... Nem kéne.

    A felni szerintem alu, nem túl régi és gagyi, ha jól tudom, de utánajárok. Viszont ez mit befolyásolna, nem értem, illetve nem vagyok elég informált a témában ezek szerint :B Amúgy nem a fékerővel van a gond, fékpofa-felni viszonylatban, hanem a féktest egy tűzrevaló hulladék, képtelenség beállítani úgy, hogy egyáltalán alkalmas legyen fékezésre. Ha a fékpofa-felni között lenne gebasz, az egyelőre ki se ütközött volna, de az szerintem az rendben van amúgy.

    Köszi szépen mind a két választ! :) :R

    Teasüti:

    Köszi a tippeket. A fékpofára nem is gondoltam. Mármint tudom, hogy hibaforrás lehet, de ide is vág az első bekezdés, oda még el se jutottam. A bovdenezés szerintem nem rossz, de azt is, meg a pofákat is látni fogom szerelésnél, aztán kiderül. Előbb legyen egyben ez így, és majd meglátjuk, hogy szuperál.

    Köszönöm a válaszokat Mindenkinek :) Online-képezd-magad-kurzus :D

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák