Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz rétisün #20332 üzenetére

    Irigységből mondják. :N
    Mert nekik nincs olyanjuk és szeretnének olyan erőt 1x. :)

    Szerencsére az én 'körömben' nem igazán tudják mennyi letekerni egy 150+ km-t szóval engem nem szoktak jelzőzni. :)

    Látom ma is voltál. Irigykedek is. ;]

    Amúgy mától tavaszi szünet, ráhúzok rendesen a tekerésre mert 7 napot hagytam ki. :Y
    Hétköznap bizniszeltem, mindig találkoztam valakivel, aztán hétvégén meg a szél tette tönkre az időt.
    Nekem csak 780km lett március. :O

    [ Szerkesztve ]

    undefined

  • Toomy

    senior tag

    válasz rétisün #20332 üzenetére

    Kb. 10évvel ezelőtt voltam a toppon, akkor lenyomtam 19-20 órában Mátra-Kékestető-Bükkön át Egerig majd a 3-as főuton haza ez olyan 350Km lehetett.
    Ez a fotó akkor készült.
    De volt már olyan is hogy a Dunakanyaron keresztül el Bükfürdőig (első éjszaka) Majd reggel fel a Kőszegi hegyre onnan Nagykanizsára - azaz Zalaegerszegen is átmentem - (második éjszaka) majd reggel haza százhalombattára. De az ilyen 100km után tudatosul bennem, hogy ilyen nagy túrákra már képtelen lennék, legalábbis egyedül. Amúgy nálam ezek a nagy turák mindíg lelkiproblémák miatt születtek. Vagyis mindíg is magányosan nyomtam ezeket. Ráadásul TESCO-s mountain bike-val. Bár egyszer volt egy cimborával nekem is egy Balaton kör. Első nap Bp-ről a déli parton keresztül Tihanyig és a második nap haza Bp-re. Csak kár hogy akkor még nem voltak ilyen kütyük, mint a mai világban hogy rögzíteni lehessen. Vagyis volt csak megfizethetetlen volt átlag embernek.
    A legnagyobb poén, hogy soha nem botlottam rendőrökbe, mert ugyebár bőven mentem autoúton is ahol ki van tiltva a bringás. Erre most a múlt héten szoptam be egy ellenőrzést egy 1km-es szakaszon a 6-os úton százhalombatta előtt. De szerencsére elengedtek :K
    Talán még egy Bécs-Bp maratont megpróbálok majd. :U Mert ugyebár más bolyban letekerni a távot és más egyedül...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák