Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pinya007

    tag

    válasz Yushchenko #816 üzenetére

    Szia!

    Unokaöcsém tesco minőségi szintű ''össztelós'' bringáját szereltem kicsit fel, mert gyári állapotban életveszélyes volt. Fék rendszert cseréltem le azonnal Shimano Altus V-fékre.
    Hamarosan, ha lesz időm szimplafalú alu kerekeimet rakom át neki. Szerintem így már használható lesz míg fel nem nő és vehet egy nomrális bringát a közben kialakult magasságának megfelelően. Így hogy magkapja én kerekeimet azt mondom érdemes volt árkölteni a fékrendszer árát.

    Ha mindent le szeretnél cserélni , akkor jobban jársz új bringa vásárlásával.
    Mert egy pár alap duplafalú B+ kerék ~14k, fék ~10k, váltók ~10k, hajtóművet nem is tudsz cserélni sztem, mert gondolom váz nem monoblokkos. Meg anélkül is már 34k-nál tartanál...

    Újonnan minimum 40k egy bringa, de inkább 50k-60k-ban érdemes nézegelődni, ha hosszú távon gondolkodsz.

    Vagy nézegethetsz bikemag-en használtakat, biztos ki lehet fogni jókat.

    Jorus:
    Akkor a kopásjelző a fékfelület közepére mart vájat? Amivel ha síkba kopik a fleni cserélni kell? Ilyen a régi kerekeimen volt, ezen az újon nincs.
    Mostani fékpofákon ''ProMax for Alloy'' felirat olvasható.
    Ami látszik, hogy a felni fékfelülete feketedik a pofáktól. Ez jó jel nem? :)

    [Szerkesztve]

    Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

Aktív témák