Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sipi16

    senior tag

    válasz Pinya007 #517 üzenetére

    Én a ridebike-ban vettem mind a 2 dulplafalú felnimet kompletten. Az első és a hátsó is asszem 5e Ft volt. A hátsónál még plussz 800Ft-ért rakták át a fogaskeréktárcsát és a külsőt belsőt.

    Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

  • Integra

    titán

    válasz Pinya007 #517 üzenetére

    azt kell mondjam, hogy igen.
    nem kicsit gyilkoltam ezeket a felniket. még dh-ra is használtam, szóval adtam neki párszor elég keményen, pedig ez cc felni.
    ma már nem kapni, csak gondolom a mai megfelelőjét, de nyugodt lélekkel állítom, nem keveset bírtak, hármas fűzéssel vannak fűzve.
    épp most generáloztam a bringám múlt héten, alig volt benne nyolcas, ki is jött pikk-pakk, kutya baja.
    azt nemtom hogy az enyém kerámia oldalfalú vagy sem, de nem is érdekel, csak a festék kopott le az oldaláról, xt szervo v-fékkel használom, de a kopáson kívül semmi baja:)
    de a mavic felnik nem olcsók, ez tudd
    ja és amit közben kiderítettem, ha v-fék és a tárcsafékes felni között alapvető különbség van a kiképzésben.


    [Szerkesztve]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Aktív témák