Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elba

    csendes tag

    Szevasztok!

    Tegnap 1x, a mai napon pedig 2x kek halal. Illetve: a letolteseim nullara alltak, msn kilepett es a gep lefagyott. Az eger mutato leallt, a billentyuzet ment meg egy ideig, a meg futo progik (jetaudio, dreamweaver, excel.)
    Csak resettel indult ujra es utana konzisztenciat vizsgalta, majd felallt.
    A gepemrol: Avast, Spybot, Azureus, eddig nem volt problema, a vinyom par honapos, a memoria is. Az alaplap mar par eves, a tap uj, videokartya par honapos...
    Mult heten atpakoltam a gepemet egy masik sarokba, es a 4 USB csatlakozot kihuztam, majd visszadugtam, ezutan az eger es a billenytuzet drivert akart telepiteni mindig, par nap utan meguntam es frissitettem drivert hozzajuk. (anelkul is mukodtek) Most is hibatlanul mukodnek. Ket keyboardom van, s ket egerem. Az egyik szett microsoft driverekkel megy, a masik pedig Fujitsu Siemens-szel, gyári CD-ről telepítve. Minden driverem (úgy tűnik) hibátlanul működik. Ezért az már furcsa volt, hogy telepíteni akart....
    Mindegy..
    Szoval az esemenynaploba ezt talaltam:
    Tcpip 4226
    TCP/IP elérte az egyidejű.....(ezt már párszor kiirta az avast de nem volt gond vele)

    a másik:
    Ftdisk 45
    A rendszer nem tudta betölteni az összeomlási memórikép illesztőprogramját.

    Az eseménynapló alkalmazás alatt:
    ESENT 101
    wuauclt (3840) Az adatbázismotor leállt.

    ESENT 103
    wuaueng.dll (3840) SUS20ClientDataStore: Az adatbázismotor leállított egy példányt:0.

    ESENT 100
    wuauclt (3840) Az 5.01.2600.2180 adatbázismotor elindult.

    Az hiszem ennyi amit én megtudtam.
    Ha valaki tudna segíteni megoldani a problémámat, kérem segítsen.
    Egyébként az Azureus kábé 30KB/s jott le es 10KB/s -sel fel...tehat nemtom.

Új hozzászólás Aktív témák