Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Router #4981 üzenetére

    Ehh, noti, bocs :B Várom a tesztet :R Bocs hogy így akadéskodok, de mostanában sűrűn belenyúltam hibás, bades, kikopott csapágyas vinyókba :U amit viszont a hd sentinel duplán 100-asnak mondott, azzal gondom még nem volt..kopp-kopp

    #4982 greatchaos : remélem nekem is tol egy árat ide vagy privibe, legfeljebb jól megijeszteget engem is:)
    cd-rw nem kell, van belőle egy rakat, lan-ból is..sőt, van eladó dvdrom-cdrw kombóm, dvdrw-m, meg már szinte minden x@r:D..viszont a monitorra mondhatnál egy árat, műszakilag 100%-os?

    Esetleg ha valaki upgradelni szeretne, am2 3600-os brisbane, alapfeszen ha jól emléxem 2600 felett ment valamivel/ be tudom tesztelni ha kell/, cserélhető 3200-től felfelé sempronra, vagy bármilyen athlonra+kp

    szerk: jah, a 64 sd-d érdekel, mi péz? ha mindenképpen ki akarod próbálni az ati chipes motyót, itt az alkalom ;) igaza van lucinak, ennél jobb lapot ilyen árban nehezen kapsz, a GB-nek van ilyen lapja, nettó 19-21k körül, de azzal úgy láttam volt szívás rendesen, am2-nél nálam az abit KN9 nyert/ tényleg luci, mért is adtad el? :F /, viszont azt már nem árulják sehol, legalábbis én nem láttam, meg nincs benne vga..meg nv chipes, nem áemdé-ati

    [Szerkesztve]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák