Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferkoboy

    aktív tag

    Cskhogy más is legyen téma.
    Kivágtak ma rutinbol.
    A kategória.
    Motorozok már vagy 2 éve legalább.

    Vizsga: elöttem 5 vizsgázó, különféle kategóriák.
    Senkitöl egy kérdés sem a müszakit tekintve, sietett a vizsgabiztos...
    Kisebb-nagyobb hibák, mindenkit átenged...
    Sorrakerültem.
    Rittik enyhe emelkedön fel kellett tolnom a motort, hogy a szeme elött legyek.
    Kezdjem a müszakit. Kötekedik. Válaszolok mindenre. Ok. Kezdhetem.
    Félreérthetöen fogalmazott.
    Egy 8-as alakban kellett volna körbetolnom(alap feladat) a motort, majd aztán kezdeni az 1. feladattal.
    Ö kérdi, tuom e mi az 1-es feladat. Én hülye: tudom. Akkor kezdheti.
    Rendben. Motorhoz sétálva megkérdem: lassu manöver? Válasz semmi.
    Kiment a fejemböl a tolás.
    Elkezdtem az 1-essel. Kezdéskor már szolhatott volna, vagy jelezhetett volna, de nem tette!
    Oktatómnak el kellett mennie (2 helyen nem lehet egyszerre) igy valami más oktatót kért meg h legyen ott addig. A helyettes oktató sem figyelmeztet. ...
    Végigcsinálom 1-es pályát hibátlanul. vége, odaint, menjek oda motorral. Odamegyek.
    Szól, hogy kihagytam a tolást, bukta...
    Ennyit erröl. Itt sem a tudás számit.
    Mást mindenkit figyelmeztet utánam ... mindenre! Utánam következöknél sem kérdi ki a müszakit, csak rákérdez,hogy milyennek kell lennie a gumiabroncsoknak. ...
    Útvonalkihagyás, ... sok hiba, de szemethunyt. Kellettem elsöként bünbaknak?
    Hiába kérdeztem, hogy akkor most gyorsba pótolom, letolom a kötelezö 8-as kört.
    korábban:
    A vizsgázók közül szinte mindenkinek én magyarázgattam a müszakit, meg segitettem hogy miként is tolják a nagymocit, melyik pályán mire figyeljenek, milyen ivben, mit-hogyan... Nesze nekem. Szépen elfuserálta a napom.
    Miután mindenki lement, még odamentem hozzá, bár tudtam ugyse érek semmit.
    Elmondtam neki, hogy én vagyok a hibás, hogy nem a 8-as tolással kezdtem, de azért ö akkor is 1-es feladatot mondott.
    Természetesen letagadta. Állitása szerint ő feladatsort mondott, hogy azt kezdjem el...
    Helyettes okatató nyalogatós tipus lévén nem állt ki mellettem, ...
    Társaim közül más is hallotta, hogy 1-est mondott a vizsgabiztos, de ezt már ba*hatom.
    Tanuljatok belöle.

    Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

  • ferkoboy

    aktív tag

    válasz zsiga667 #2078 üzenetére

    Szerinted? Utána többiek elmentek,még helyettes-oktatóra vártam. ...
    Enyhénszolva is megkergettem dühömben a GS-t. Szar poros aszfalton elkezdett megelözni a hátulja, srác is csak pislogott, hogy kitört belölem.

    Legszivesebben odamentem volna, s ugy orrbavágtam volna a vizsgabiztost, hogy az orra vérét nyalogatva hallhatta volna tölem, hogy: ''Emberségböl meg te buktál meg.''

    Mindegy, nem vagyok agressziv tipus, de jol esett volna abban a helyzetben.

    Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

  • ferkoboy

    aktív tag

    válasz JetiRulez #2093 üzenetére

    pl ''M''- moped kategória, vagy ''B'' kategória. Vagy bármely ''A'' kategória ok.

    Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

Új hozzászólás Aktív témák