Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lhausz

    csendes tag

    Immáron egy hete használom kis Jiayu G2F-et , mert az előd G2H nem bírta a vizet .
    Miért ez : Méret - nem akartam 4.5 col fölé menni , de azért szerettem volna minimum 1 GB RAM-ot.
    Néztem az G4S-t , és volt is kezemben - Nekem kicsit nagy volt, és a hangminősége hullámzott.
    Néztem Motorola G Dualt ( Dual sim kell ..) és lehet ha lehetne kapni LTE változatot (ebbe lehet plusz SD kártyát tenni ...) de kicsit drága és a tesztelt Moto G-re sem esett le az állam :( (Hangminőség)

    És akkor jött G2F - gondoltam ha nem jön be, akkor eladom ..
    Tmallbox-tól jött, nem az első telefonom, a tréfát most nem úsztam meg, de így is 32 körül volt a vége .
    Amit tapasztaltam, és ami iszonyúan tetszik ..

    - Iszonyú jó hangmínőség - Veri a Jiayu G2H-t , Moto G, defy-t, G4S-t .. !!!
    - Szép kép, pontos jó touch érzékelő
    - Gyors , nagyon gyors .. (Ok rendben az előző gép egy MTK 6577 volt,de akkor is ..)
    - Akksi 3x 12-14 órás töltés után kezd magához térni . sokkal lassabban merül .
    - GPS - EPO kezelése nagyon jó, gyorsan stabilan tölti le az adatokat, G2H kicsit instabil volt , és gyorsan talál poziciót, és tartja ...(G2H néha elment tévútra :P)

    Most rendeltem hozzá képernyő védő fóliát, sajnos csak minimum 6-ot lehetett, legalább lesz tartalék, vagy ha valakit érdekel 2-3 db.... ha megjött

    Silikon tok : Milyem a gyári ? Mert úgy látom egyenlőre csak az van.. esetleg egy fekete nincs valakinek eladó? Szivem szerint egy S-Line-t vennék rá,de nincs ..

    Egyenlőre ennyi ..

    Lhausz

Új hozzászólás Aktív témák