Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • suste

    veterán

    válasz #32577792 #1297 üzenetére

    csak hogy kicsit a másik oldalról is írjak:
    -szintén asszonynak vettem (szintén KukkSteve beszerzés:) )
    -simán tudnám ROM-olni, root-lni, ha akarnám
    gondoltam, hogy feleslegesen nem hekkelem, ezért kipróbálom gyári állapotban (4.x.x.x-től jól el lehet lenni már root nélkül, ha nincsen sok hülyeség rajta)
    (saját LG-met sem rootoltam)
    -letiltottam a 9 kinai appot, amit a cappa kiszedett (szerencsére mindegyik engedi magát tiltani)
    -feltettem azt a pár alkalmazást ami kellhet asszonynak(viber, youtube, facebook), meg 1-2 dolog a kezeléshez (totalcommander, superbackup)
    -beraktam az előző telefonból az SD kártyát
    -és gyönyörűen teszi a dolgát

    szerintem alap használatra nem kell root, de persze ez a magánvéleményem
    (sőt, pont jó, hogy asszony még véletlenül sem tud belekavarni:) )

    gyors a teló, nem fagy

    egy bajom van csak vele, de arra már más is panaszkodott, és az a wifije
    valami nincsen rendben vele, de ezt a root sem oldja meg
    felcsatlakozik, használható, de alvó mód után valamiért nincsen internet forgalom, annak ellenére, hogy a kapcsolat tökéletes a routerrel
    vagy wifi ki/be, vagy pár perc kell neki mire magához tér
    legtöbbször a Tp-link routeresek panaszkodnak az MTK egyes prociával szerelt telefonokra, és nekem is az van

    szerencsére asszony nem annyit használja a wifit mint én, így nem akkora gond nálunk...

    [ Szerkesztve ]

  • kano

    nagyúr

    Használja itt valaki a TD-s romokat? Olyat csinál vele a telefon, hogy nem engedi bekapcsolni néha a BT-t vagy a WIFI-t, stb. :F Találkozott már valaki ilyennel?
    Köszönöm!

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák