Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DS39 #11538 üzenetére

    "a kedvenceket a lista elejére lehet hozni, amivel pont ugyanazt éred el, mint ha törlöd és újra felveszed. persze ez nem szabad rendezés, ami jobb lenne, de azért lehet."
    Na ja, ebben igazad van, erről hirtelen meg is feledkeztem.
    Mondjuk most nem is ez a központi téma, de jogos.

    "szerintem a többségnek van 10-15 kedvence max, azon fórumok melyet az ember napi szinten néz."
    Nálam nem. Olyan topicok is a kedvencekben vannak, amiket ötezer évvel ezelőtt néztem, de érdekel, ha meg akarom találni, és nem akarok ráklattyolni a Fórumok menüpontra, majd a keresés mezőbe, bepötyögni a topic nevét, amit keresek, majd a találatok között görgetni, és előkotorni azt, amelyik ténylegesen érdekel, hanem a böngésző beépített keresőjét használva egyből megtaláljam egy PH!-s fórumoldalon, meg a másik szempont az, hogy bizonyos időközönként érdekel, hogy érkeztek-e új hsz.-ek; tudom, lehet értesítőt küldetni e-mailben, de nem biztos, hogy mindegyik topicban akarok értesítőt kapni folyton az új hsz.-ekről, hanem csak bizonyos nagyobb időközönként néznék rá mondjuk az új hsz.-re, a napi több értesítő mail viszont zavarna. Sőt, van, hogy bizonyos topicok, amikhez rendszeresen szólok hozzá, csak az "Itt szóltam hozzá"-listában vannak, mert a kedvencekbe már nem fért volna be. :D (Mondjuk most, hogy beszélünk róla, csinálok is egy selejtezést a kedvencek közt, mert sokra már nincs szükség.) Emiatt duzzadt nálam a maximális számúra a kedvencek lista, és mellesleg emiatt örülnék, ha az "Itt szóltam hozzá"-boxot a Kedvencek box fölé lehetne rendezni, ez már korábban lett kérve, nem tudom, egyáltalán bekerült-e a todo-listába.

    "a többi egyéb az itt szóltamnál van, aktuális hír, teszt stb, ott csak feleslegesen foglalják a helyet a kedvencek"
    Nálam nem, mint az esetleírásból látható. Persze nem lenne katasztrófa, ha a kedvencekből kellene előkotorni, de nekem jobban bejön a mostani.

    Van egyébként ráció a kérésben, de van ellene szóló érv is, ezt akartam igazából jelezni. :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák