Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    Üdv!

    Elég zavaró tud lenni, ha egy embernek egy kategórián belül van 10+ hirdetése és ezeket egyszerre uppolja. Nem lehetne, hogy ugyan úgy mint a fórumon gyűjtőtopikokat kellene létrehozni? Vagy meghúzni a határt egy adott kategóriában mondjuk 5 aprónál?
    Gondolok itt arra, hogy van aki hirdet 10 különböző Sennheiser fülhallgatót vagy Benq monitort és akkor csinálna egy "Sennheiser fülhallgatóbazár" vagy egy "Benq monitorbazár" hirdetést nem pedig egyesével hirdetné. (Ott van mondjuk a karakterlimit, azzal is kezdeni kellene valamit.)
    Nem sokkal jobbak szerintem ezek a hirdetések mint azok az embereké akik 2x hirdetik meg ugyan azt. :U

    Üdv!
    Dudika

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    Biztos sokan sok mindent leírtak már, nem olvastam mindent, inkább leírok pár dolgot még egyszer esetlegesen:

    Új, szokni kell, nem én döntöm el, nem érdekel, használom tovább ahogy most van, de pár hiba:
    -a hirdetést nem tudom tördelni
    -eléggé furcsán jeleníti meg a szöveget
    -bejelentkezés problémás
    -oldal marha lassú
    -privát üzenetek gomb ott oldalt nem világít, nem figyelmeztet, hogy jött új üzenetem
    -nincs kapcsolat a Ph!-s privátokkal?
    -nem látom az arcképem (mivel egyedi?)
    -a rangok nem magyarul vannak

    Így hirtelen ennyi, de van még elég sok...
    Bízom benne, hogy gyorsan javul a rendszer, és elül a hőbörgés is.
    A Ph! arculatváltásnál is hőbörgött mindenki, de én már nem is emlékszem az előző designra. Ez van, az emberek nem szeretik az újításokat. :)

    Printszkrín: mindenki minden újításkor hőbörög. Mintha pénzt fizetett volna bármiért is. Majd ha tényleg befuccsol az oldal, akkor a tulajdonos és az alkalmazottak kellemetlen helyzetbe kerülnek.
    De az, hogy csuklóból leszarozol mindent, az csak Téged minősít. :U

    Én például nagyon tudom értékelni az értékelési rendszert.
    Nagyon örülök neki, hogy aktív tevékenykedéshez lesz kötve az ingyenes apróhirdetések száma (feltéve, hogy normális számot szabnak meg), ugyanis szerintem ez nem a vatera, hanem egy fórum mellé egy plusz szolgáltatás. Nézőpont kérdése, én nem szeretem azokat a felhasználókat, akik csak üzletelni járnak ide, és nem is üzletelek velük szívesen.
    Pozitív, hogy belenézhetnek a moderátorok a privátokba, így tudnak bíráskodni is végre.
    Könnyebb adatot gyűjteni rendőrségi feljelentéhez.
    ...

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz Printszkrín #2126 üzenetére

    Tényleg azt gondoltátok, hogy minden egyből szuper lesz?

    Azért nem kell még fizetni érte, mert nem jó egyelőre.
    Tekintsd ezt béta tesztnek.
    Kijavítják a nagyon nagy hibákat és utána jönnek a kisebbek.
    Ph-nál is kaptunk nagyobb betűket, mert rossz volt az olvashatóság, meglepődnék, ha itt nem kapnánk sötétebb színeket például, ha 100 emberből 99 panaszkodik rá. De nem ez van az első helyen a listán az is biztos.

    A facebookhoz miért nem mentek panaszkodni? Ez ahhoz képest maga a menny, csak ott aztán magasról tesznek is a felhasználókra.

    Hidd el, foglalkozni fognak a felhasználókkal, ha nem foglalkoznának velük, már rég lehúzhatták volna a rolót.

    De nézd meg a kommenteket:
    "Ez szar."
    "Szar átláthatatlan."
    "Kérjük az előzőt."
    "Nem találom ... "

    Amikor megszülettem, akkor szar átláthatatlan volt számomra a világ, aztán csak sikerült megszokni.
    Átéltem már hasonló újításokat. Mindig ugyan ez van. Sajnos vannak olyanok, akik előbb beszélnek és utána sem gondolkodnak. :(

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz ga_-bor #2139 üzenetére

    Majd rájön az az 5-10 ember, hogy nincs ingyen egy oldal és szerverek üzemeltetése és folyamatos karbantartása.
    Hányszor kell még leírni, abban a formában az az oldal veszteséges volt.
    A boltban pedig a jóindulatért nem adnak kenyeret.

    Ha nem tudsz mit kezdeni a pénzzel add ide, én tudok olyat, aki rászorulna. :U

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz djculture #2142 üzenetére

    Az előző egy fórummotorra épülő apró volt ez meg egy aprónak kitalált motor.

    Lényegtelen, hogy miért döntött így az oldal tulajdonosa, így döntött. Amíg nem fizetsz (és jelenleg nem hiszem, hogy itt akárki is fizetne) vagy nincs részvényed és "nem vagy igazgatósági tag" addig nincs beleszólásod a dologba, csak felhasználói szinten.

    Felhasználói szinten viszont még mindig van két lehetőséged. Hozzászólsz konstruktívan, építő jelleggel, jó szándékkal, hogy ki lehessen hozni a helyzetből a legjobbat, lehessen fejleszteni az oldalt, és mindenkinek a lehető legjobb legyen, vagy "Ez szar." felkiáltással "forradalmat próbálsz indítani".
    Szerinted melyik a célravezetőbb? (Nézd végig a forradalmainkat a történelemben. :P )

    (#2143) dodopek: hát persze. Végülis alig párszáz mega adatról van szó, amit nem kell piszkálni, nem kell hozzá számítási teljesítmény ...
    Gondlom észrevetted, hogy a képfeltöltés nem működik már egy ideje. Rlárulok egy nagy titkot. Elfogyott a tárhely. Ha nem volna a hardverapró, akkor volna tárhely és most nem kellene új szervert üzembe állítani.

    Végül is minek szerver. Az én gépemen is elfut a google összes szolgáltatása párhuzamosan. :W

    (#2145) Printszkrín: nem konkrétan neked válaszoltam, de éppen Te is hőbörögtél és a Te hozzászólásod "volt kéznél".
    Ennek ellenére továbbra sem hiszem, hogy a "Vissza az előzőt." és az "Ez szar." bármit elér. :U

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz Printszkrín #2145 üzenetére

    "Nem értem, miért kell egy lapcsalád jól megszokott felülete helyett egy ennyire mást látnom."

    A felhasználók túlnyomó többsége pont ugyan ezt mondta az előző Ph!-s átállásnál. :U

    ga_-bor: szerencsére nem kell értenem hozzá. De gondolom az üzemeltetők, akik 9 (?) éve futtatják a lapcsaládot, értenek hozzá valamelyest. Áh, nem, biztos nem értenek hozzá, nem gondolták és számolták át sokszor.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz Printszkrín #2151 üzenetére

    Még nincs. Valószínűleg az elkövetkező 10 percben sem fog belekerülni. Én is hiányolom.

    De ez funkció, ami másodlagos, egyelőre hibák is vannak az oldalon dögivel, amik javítása viszont magas prioritást élvez.

    (#2152) laci laci: a hozzászólásod igényessége is gáz.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz Gabbo #2161 üzenetére

    cookie-k törlése megvolt?

    (#2158) laci laci: azért azt elárulhatnád, hogy mi tűnt el?
    Anyagi károd származik belőle?
    Érdekes, nekem meg van a hirdetésem, tudom upolni, be tudtam lépni. Az oldal még nem funkcionál tökéletesen, de hát mindenhez időre van szükség.

    És megpróbálhatnád a helyesírás szabályait is alkalmazni ha már egyszer veszed a fáradtságot,és válaszolsz.

    (#2166) sz.balazs.95: ha már eddig pékes példák voltak:
    Menj be egy pékhez, és kezdd el mesélni a vevőknek, hogy milyen jó kenyeret lehet venni a másik péknél a szomszéd sarkon. Kíváncsi vagyok, mit szól majd hozzá a pék, biztos örülni fog.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz Gabbo #2168 üzenetére

    Csak mert nem mindenről az oldal tehet... ;)

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz laci laci #2172 üzenetére

    Ha a Ph! lapcsaládon beszélted le velük, akkor itt keresd a privátot (a régi HA-s privátok ugyan úgy a Ph! szerverein vannak)
    Ha már az új HA-n beszélted le, akkor pedig a hardverapro.hu-n bejelentkezel és ott vannak a privátok.

    Nekem egyetlen egy privátom se tűnt el és már az új HA-n is kaptam privátot.

    (#2171) Faxxx: Hadd ne keressek videót az igénytelenségre. ;)

    (#2176) xstyle: a privát üzenetek két részre lettek szedve.
    Amit az új oldalon írtál azt ott látod, amit a Ph egyéb odalán írsz, azt az egyéb oldalakon látod.

    A privátok szétválasztásának az oka az, hogy nem szeretnék az összes privátodat látni a moderátorok, de problémás üzletelések esetén nagyon sokat segíthetnek. Így a hardveraprós privátok a moderátorok számára láthatóvá váltak, természetesen így két külön rendszert alkotnak a privát üzenetek.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz laci laci #2178 üzenetére

    Tőled is megkérdezem, a cooki-kat törölted?

    A privátok visszaállítása miatt egy moderátort kell keresned. Nem tudom miért tűnt el és hogy megoldható-e a visszaállítás, de eddig én csak Tőled láttam erre panaszt, lehet, hogy egyszeri eset.

    (#2179) Faxxx: Te döntésed. Én szívesebben olvasom az igényesen megírt hozzászólásokat és én is mindig igyekszem ilyet kiadni a kezeim közül.
    Az igénytelenség maradjon csak meg a facebookra. Bár én ott is figyelek a saját helyesírásomra.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz kenwood3 #2227 üzenetére

    És áruld már el, így mi értelme az UP-nak? Akkor azt a funkciót törölhetik is. :U

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz adam1 #2303 üzenetére

    Mennyire nem vált be? 1 napig elérhető volt úgy, hogy nem sikerült szinkronizálni és minden részével problémák voltak.

    Ennyi idő alatt és ilyen körülmények között aztán tényleg mindenkiben kialakulhatott a megfelelő konklúzió. Hiszen volt időd megszokni, volt idő arra, hogy kiderüljön, hogy mennyien látogatják az oldalt és minden egyébre is volt elég idő és lehetőség. :U

    Jó érzés szemellenzős fikázónak lenni? Azt se tudod mit fikázol, de azért fikázod (nem csak Te természetesen, ez mindenkinek szól). :(

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz adam1 #2307 üzenetére

    "tartanátok": nem vagyok a stáb tagja, nincs semmi közöm az oldalhoz azon kívül, hogy itt fórumozom pár éve.

    Nem írom le, hogy miért volt erre szükség, nem is látok a dolgok mögé teljesen és már milliószor le lett írva az, amit a házigazdák nyilvánosságra akartak hozni.

    Mindenki fikázza. Hát pont ez a probléma. Miért fikázol valamit, amit nem is tudod, hogy milyen? 1 napig nem működött az a szerencsétlen oldal és addig sem működött igazából, mert problémák voltak vele minden téren. Így aztán remekül meg lehet ítélni... :U

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz dozó #2311 üzenetére

    Itt voltál az előző Ph!-s arculatváltásnál? Ott is ugyan ez történt. Mindenki fikázta 5 perc után.
    És most ezt használja mindenki. Emlékszel még milyen volt az előző? :U

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz ssppiikkee #2352 üzenetére

    Az ilyeneknek meg lesz külön ingyenes kategóriájuk...

    Viszont pont ez miatt fognak megszűnni az irreálisan drágán árult termékek.
    Vannak akik árulni szeretnek és nem eladni, és vannak sajnos olyanok is, akik várják a palimadarat, akinek el lehet adni drágán a szart. :(

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz deathtania #2377 üzenetére

    "az új rendszerben már 30 napos lejárati ideje lesz a hirdetéseknek, ami az utolsó uptól számít. naponta összesen 2 upod lesz (minden hirdetésre összesen 2!!!)"

    Ez a hivatalos? Nekem az rémlik, hogy 30 nap után mindenképp lejárnak a hirdetések.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz Parci #2382 üzenetére

    Felvetettem egy olyan kérdést az egyik topikban, hogy mi lesz azokkal a hirdetésekkel, amik nem igazán a termékek eladására vannak kitalálva (mint például az ebay-es segítős topik, vagy az én "szervizem"), erről született valami döntés?
    Ugyebár ezeknek nem sok értelmük van 30 nap lejárati idővel, fizetős bazárnak meg picit túlzás lenne besorolni...
    :R

    És mikor indul az új oldal? Én bevallom őszintén reménykedve várom az újításokat, akárhogy is ellenkeznek sokan, az újítások szerintem többnyire nagyon hasznosak.
    Ez a 30 napos dolog realizálja az árakat, csökkenti a palimadár keresők számát és a "lejárt hirdetéseket" is szűri (bár tény, hogy egy túltelített piacon hátránya is van), az értékelési rendszer nagyon kellene, mert a pirospontos eléggé döcögős. ... Már sokan, köztük én is, sokszor sok helyen kifejtették ezeket. :B

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz Parci #2384 üzenetére

    Ez az ingyenes rendszerben nyilván nem probléma, de mivel hasznot nem termelnek (egy burgerkingben vagy pénztárosként többet kapnék óránként...) így a fizetős hosszabbítást gondolom megérted, hogy nem annyira venném szívesen. :B

    Én blogoutbloggal kezdtem, de az aprón jobban eléri a célközönséget úgy gondolom.

    Persze ezek igazából eléggé egyedi esetek és nem is sok ilyen van, meg még feleslegesen aggódom miatta, fene tudja mi lesz addig, amíg bevezetésre kerül a fizetős rendszer. :)

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Aktív témák