Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    Hali!

    Csaj ismerősöm fogta az iPhone 3G-jét, fel akarta rakni rá az ios4-et... de közben lefagyott a gép, és nyomott neki egy restore-t:

    " Megjött csótájfonra a 4.0 verzió ,de előtte backingáppolni kellet...jJò ez után megnyomtam ,hogy updatetet az ujverzio letoltésére,de lefagyott hátjò idegességemben lenyomtam a restoring gombot jó akkor örültem a fejemnek.
    Tehát töltötte a 4.0 verziòt oké feltöltötte viszonylag elég gyorsan(csodálkoztam is egy kicsit)...na de ezután jön a java..kiderült én hülyebolond visszaállítottam a gyáribeállitasra
    ez lefordítva azt jelenti törlődött a 4000 képem,összes üzenet,telefonszám,bejegyzések,emlékeztetők...jahh és az 1200 mp3 számom..

    Még visszalehetett volna állitani,de valami rohadt kòdot kért és naná,hogy nemtudom mi a kòd...jóhát az hülye amcsitelefont elküldtem a jó büdös annyába ,szidtam egy òrán keresztül..."

    Nem kommentálnám inkább :DDD

    Szóval valahogy vissza lehet állítani backupból? Gondolom iTunes-ban adta meg még ezt a jelszót anno...

    Tenkjú:)

    [ Szerkesztve ]

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz a000 #30990 üzenetére

    "Az írásából csak úgy sugárzik az értelem, nem csodálom, hogy a "hülye amcsi telefont" sem képes kezelni."

    :DD

    Hát énis ezt mondtam neki... vessen magára.. ilyen tinilányok kezébe nem iphone 3g való (hanem más :DDD )

    Szal a lényeg, iTunesban megadott anno egy jelszót, de hogy miért ő sem tudja...Persze elfelejtette... Na mindegy gáz :O :)) Így tuti cseszheti a backupot szerintem... De mindegy is, apucitól kapja a 4-et karácsonyra. Az ipod touch és a 3g mellé. (A vicc, hogy engem kért meg, hogy rontsam el és/vagy jailbreakeljem a 3g-t, hogy minél előbb kapjon újat. Hát mondom egy nagy f...t)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák