Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz manchester85 #40023 üzenetére

    Igen, köszi az infot azért így bátrabb vagyok! :)

    Édesanyám a UPC Hungary-nél dolgozik viszonylag felül. Ma amikor már itthon kb a "macskába rúgtam bele" mérgembe csak úgy mondván hogy miért nincs még iP4 tartott egy kiselőadást, hogy fejezzem már be a nyavalygást mert a helyzet a következő (amit itt nagyon sokan Ti is mondtok): teljesen tök mindegy ki mit mond, állít, cikkez ki etc. a telkom. cégeket hatalmas titoktartás övezi és egészen biztos, hogy nem fognak mondani semmit csak majd egyszer csak lesz telefon és kész... totál fölösleges találgatni, hogy mi áll a háttérben mert akármi lehet úgy se tudjuk meg. A UPC talán az egyik legnagyobb Voda partner, eleinte én ezért is ragaszkodtam a Voda-s iphone-hoz mert érthető módon nekem az lenne a jó... :D már a UPC-nél benn is nagyon sokan kérdeztek utána h mi van már az iP4-el a Vodánál... válasz nincs. És nem is lesz. Sajnos a szomorú tény az, hogy nagy valószínűséggel a jelenlegi helyzetünkben örülnünk kell nekünk akik még elő tudtuk rendelni a telót (most már azt sem lehet), hogy ha Karácsonyra lesz bárhol is! :(

    Wicked... ma megérkezett a Ultra Crystal screen protector.... :DDD A héten megveszem a szilikon tokot is. Szép lassan összerakom az iphone-t... De legalább már a fólia meg a tok megvan belőle, az is vmi nem?! Ne legyünk már telhetetlenek... :N

    Egyébként csak kíváncsiságból, hányan várunk itt iphone 4-re...?

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Aktív témák