Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janitor01

    tag

    válasz ádika86 #91736 üzenetére

    Szia!

    A T-nél teljesen attól függ a "sikered", hogy milyen ügyintézőt kapsz. A problémáidra:

    1. Ezzel esélytelen visszavinni a telefont. Ha egy helyben állsz és ugrál a térerőd az sem feltétlenül a telefonod hibája. Bár nálunk elég jó a lefedettség nagyobb esetleg dimbes dombosabb országokban, magas házakkal teletűzfeld városokban ez minden napos dolog. Nem foglalkoznék vele a helyedben

    2. Ez lehet csere alap. Itt ügyinzéő kérdés, hogy mennyire érzékeny rá.

    3. Pucold ki a töltődet a telefonodon. Nekem néha bemegy zsepiszösz és pontosan ilyen hibát idéz elő töltéskor. Cserélni ezért akkor fogják ha ott emg tudod mutatni!

  • janitor01

    tag

    válasz arpi6k #101956 üzenetére

    Wireless megoldás:

    Megnézed, hogy a telefonod mikor mentett utoljára icloudba (settings/icloud/backup) Last backup: nekem most pl 6:51.

    A telefonod (ahogy már írták is) akkor backupol ha töltőn és wifi-n van egyszerre. Ha ezek a feltételek teljesülnek nyomj egy back up now-t.

    Ezek után megfogod az új telód. Wifire rakod bejelnetkezel azzal az apple ID-vel amire a mentés készült a másik telefonról és vársz. Internet sebességtől függően eltart egy ideig (nekem pl majd egy fél nap volt mire 1000 fotó lejött) minden vissza fog állni. Még az elkezdett smsed is onnan írod tovább ahol az előző készüléken abba hagytad.

    FONTOS:

    A backup nem lehet régebb ios verzió mint amire felfrissíted. Aza, ha update volt a telefonod nekem (8.1.3 most) (Settings/general/about) Akkor egy kibontott 5s re nem tudod felrakni mert azon vagy ios7 vagy esetleg 8.0 van. Előszőr azt a telenfont kell frissítened 8.1.3 ra és csak utána tudod vissza szívni a mentéseket). Ehhez sajnos előbb be kell lépned a telefonba (elég bután van megoldva) nem vissza tölteni a mentéseket..., updatelni (settings/Software Update), resetelni a telefont (Settings/Reset/ Erease All content and settings) és utána bejelnetkezel azzal az apple ID-vel amire a mentés készült a másik telefonról és vársz ahogy már mondtam:)

    Ha hozzá akarod/tudod csatolni a telefonod egy itunes-hoz akkor a dolog talán kicsit gyorsabb.De lényegében ugyan ezt kell csinálni!

  • janitor01

    tag

    válasz HUTCHDB #101961 üzenetére

    Milyen NAS? Nekem pl Synologym van amihez van IP kamera, amihez van olyan app ami megy ios-en.

  • janitor01

    tag

    válasz kertsa #130425 üzenetére

    Szia,

    Ha már válaszoltak akkor bocsi. Én is találkoztam ilyen problémával. Az a baj, hogy túl sok mindent nem írtál le, az én gondom 9.XX es verziónál fordul elő és SOK órát töltöttem a supporttal mire végül...

    A problémát nálam egy 0 kbytos mentés okozta. Ez a mentés telefonról látszott de letörölhetetlen volt. Macről és Winről is látszott és le is tudtam törölni ezután iphoneról nem látszott többé de ugyan úgy nem tudtam menteni.

    Közben Macen és Winen látszódott 0 kbyte volt de törölhetetlen. Egy idő után eltűnt a mac/win es icloudból is de továbbra sem tudtam menteni.

    Amit a support ajánlott ( a magyar nyelvű nem tud segíteni az angolokhoz (indiai:) kapcsolnak.)

    Előszőr is csak wifi játszik, ha LTE-n 3G-n vagy nem megy.

    Töröljem le az icloud mentést a telefonról (ahogy már fentebb is írtam ez nem segített megspéekelve azzal, hogy icloud mentést törölni állítólag csak WIFIrő lehet, és 3x kell az újra gombot nyomni (miközben a telefon rinyál, hogy nemmegy nemmegy), hogy letörölje. Állítólag ez nem bug hanem feature. Na jó kis feature, de nem törölte le nekem ha 30x nyomtam se!
    Reseteld a rutered nem segített
    Rebootold a telefonod (amin jó eséllyel beszéltek...) nem segített
    Kapcsold ki az icloud mentést és aztán vissza nem segített
    Jelentkezz ki az icloud fiókodból majd vissza nem segített
    Reseteld a telefonod ettől minden beállításod elveszik kb... és képzeld! ez sem segített

    Kapcsold ki az icloud mentést, ment eggyet itunes on a gépre állítsd vissza ezt a mentést majd jelenkezz be újra és állítsd be az icloud mentést... na ez segített

  • janitor01

    tag

    válasz Handball94 #159461 üzenetére

    Szia,

    Sokan válaszoltak már de azért én is leírom a véleményem.

    A legbölcsebb ha megvárod az új iPhone-t (ami kb 5-6 hónap).

    Ha ez nem opció akkor a személyes véleményem, hogy vegyél addig egy SE-t mert annak az ára relatív jól tartja magát és add el télen majd vegyél egy új iPhone-t (illetve ha nem tetszik akkor minimális buktával szállhatsz ki)

    Ha akarsz venni egy telefont ami jó és 2 év múlva is jó és nem érdekel ha nem a legfrissebb akkor szerintem i7 és az 6s között NINCS olyan különbség ami miatt ne bírna két évet a 6s. Ha pedig ilyen kérdést teszel fel szerintem Te nem az az ember vagy aki a technikai specifikációkban elmerülve bújja az tech oldalakat szóval a 6s el is vígan ellennél. (nem beszélve arról, hogy ezen legalább még van jack)

Új hozzászólás Aktív témák