Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz Szabi® #306550 üzenetére

    "Nem érintőképrenyősre designolt telefon oprendszer" szerinted mióta egyenlő azzal, hogy "nem érintőképernyős telefon"? Nem cáfoltá, semmit, mert nem állítottam, hogy nem létezett érintőképernyős symbianos telefon - épp hogy létezett, volt nekem is. Volt Windows CE, kínszenvedés volt használni, volt Symbian, amit akármennyire is erőlködsz, nem érintőképernyősre terveztek, ezért szintén kínszenvedés volt használni, és ha már a hardvernél tartunk, a rezisztív eritőképernyő-mátrixot legfeljebb stylus-szal lehetett valamenyire értelmesen használni (főleg PDA-kon, emlékszik még rájuk valaki? A tabletek ősei voltak, jórészt windows CE-vel fölszerelve), az igazi innováció a kapacitív kijelző volt, amivel tudtommal egyik Symbian-os Nokia telefon sem rendelkezett, de lehet, hogy tévedek..
    Tudod hányszor hangzott már el ez a nincs szüksége senkinek itt a topikban az elmúlt 8 évben ? Aztán mégis lett, és mégis azzal lett promotálva az új iphone ? :N Igen, nagyrészt totál fölösleges feature-ökkel promotálják a mai telefonokat, és arra buknak a népek. De az, hogy valamire szükség van-e és hogy buknak rá és megveszik, megint két külön dolog, tehát ezzel a "hányszor elhangzott már" érvvel (ami többször elhangzott, mint az én érven :D) sem mondtál elllent semminek.
    Vagy linkeljem be a közvélemény-kutatásról szóló videót, amiben reprezentatív mennyiségű embernek mutatnak meg képeket, ugyanazokat különböző telefonokkal készítve, de nem mondják meg, hogy melyik milyen telefonnal és milyen felbontással stb készült,, és tetszési mértéket kérnek tőlük, az eredmény pedig fordított korrelációt mutat a megapixelek számával?
    Nyugodtan cáfold a "többit is", egy "milyen szar az iPhone" itt annyira nem offtopik, hogy szinte fele a topiknak erről szól visszatérő időközönként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák