Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SharpSA

    veterán

    válasz Thea #282090 üzenetére

    Nekem ugyan 13 Pro van, de megmondom őszintén fogalmam sincs, hogy mennyi a "kijelző idő", sosem nézem, használom a készüléket. Egyébként erre a kérdésre szerintem nem kapsz egyértelmű tuti választ, mert ez teljesen felhasználó függő. Nem mindegy milyen programot használsz, milyen fényerővel, stb. A tesztek és egyéni tapasztalatok neked csupán némi irányt adhatnak erre a kérdésre. Illetve azzal lehetsz előrébb, ha leírod egy átlagos napod, azaz legtöbbször mit, hogyan és mennyi ideig használsz. Talán lesz hasonló felhasználói tapasztalat.

    Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

  • Gardaai

    senior tag

    válasz Thea #282090 üzenetére

    Egyrészt jogos, egyrészt nem.

    Szerintem az egy fair összehasonlítás, ha YouTube videókat nézel. Hisz így kiderül azonos körülmények között, hogy mit bírnak egymáshoz képest.

    Személyes tapasztalatra én már nem nagyon szoktam adni, persze te adhatsz ettől függetlenül, de aki azt mondja nyúzza és úgy bír neki, mondok egy számot 9 órát, az semmit nem mond nekem.
    Valakinek a "sokat használom a mobilom" kimerül 3 óra Facebookban, valaki meg 10 órát nyüstöli YouTube, Insta, Face...

    Nekem az iPhone X kibír 2 valamikor 3 napot. Mire használom? Második teló (android mellett), folyamatosan mellettem van, jobban szeretem, hogy egyből ha értesítés van "felébred" és látom. Amúgy meg hozzá se nyúlok. Most ez neked releváns lenne, ha úgy írom le mint a többség, hogy:
    "Nem tudom mit csináltok, nekem az iPhone X 3 napot is bír."

    Rövidre zárva:
    Egy iPhone 13 valakinél bír 6 órát valakinél 12 órát. Éppen ki válaszol neked. :)

    [ Szerkesztve ]

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák