Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz abcd12 #281562 üzenetére

    Hétköznapokon reggel fél 6-tól este 6-ig szokott 65-70%-ig merülni olyan 30-35 perc beszélgetéssel,1-1,5óra netezéssel 4G-n,kb 70%-os fényerőn közepes térerővel a 13 Pro.Ja és 2 simmel.
    Ha unalmasabb a napom melóban és többet netezek akkor 50%-ig megy le.A legunalmasabb naponom egyszer futottam bele 42%-ba.12,5óra alatt!
    Persze ezek az én használati szokásaim eredményei,ennél lehet nagyobb fogyasztást is generálni,de kisebbet is,ez egyénfüggő.
    Az biztos hogy a régebbi Samsungjaimból (az utolsó egy Note 10+ volt) nem tudtam ilyen üzemidőket kihozni,látványosan jobban merültek,még készenlétben is.

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • Mátésum

    aktív tag

    válasz abcd12 #281562 üzenetére

    Szia. Én hosszú android és Samsung S kategória használat és elvi Apple utálat után váltottam Iphonere. 14 prot használok, szerintem nagy előrelépés, attól függetlenül, hogy 1 év apple után is van, ami vicces a rendszerben. A képek és videók minősége szerintem nagyon jó, ezt biztos nem bánod meg. Én most gyári bőrtokot használok, véleményem szerint megéri a pénzt, nagyon olcsóbb bőrtokot nem találtam. Spigen üveg számomra tökéletes, én is felhőbe mentek, a tárhely emiatt nekem sem annyira lényeg. Szerintem raw és prores csak akkor éri meg, ha tényleg rászánod az utómunkára az időt, különben feleslegesen nagy helyet foglalnak. Annyi, hogy könnyen elindul a lavina. Én csak telefont vettem. Jó volt az addigi tws füles is hozzá, de a beats fit pro teljesen más kategória, ahogy együttműködik minden mindennel. Szerintem hosszútávon ez is megéri. Aztán jött még az áremelés előtt az ipad, ami konkrétan a legjobb ár érték volt a tabletek között, azóta nem követem, de gondolom nem csak az Apple emel. Aztán inkább eladtam az asztali gépet és laptopot, az árából meg vettem egy macbook airt. Egyrészt a kettő együtt nem volt olyan fürge, mint a mac (pedig ryzen 5 és ryzen 7 proci, Asus zenbook), másrészt meg tényleg nagyon kényelmes az ökiszisztéma. Persze, meg lehetett mindent oldani az android tablet - windows 11 és iphone között is, de így nem megoldani kell, csak használni. És, mielőtt úgy tűnne, hogy apple fanatikus lettem, szívesen használnék más rendszert is, de ilyen jól sajnos egyik sem működik együtt, és ár érték arányban, véleményem szerint nem rossz az Apple.

Új hozzászólás Aktív témák