Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • walakii

    tag

    válasz Enjoy #26838 üzenetére

    Grat. a sikeres vizsgához. Kár volt leszedni, nekem nagyon bejön. Ha valamiért cserélnem kell megint ilyet veszek majd. (Amúgy nehéz volt leszedni? Ha lejött és próbáltad visszatenni akkor megváltozott a tapadó tulajdonsága? Mert ha nem, akkor lehet megpróbálnám azt a kis komisz szöszt kiszedni alóla, de nem akarnám elrontani, mivel annyira nem zavar)

    bbenec:
    Fb nekem is szokott szórakozni, néha megy néha nem, mikor milyen kedve van. Wifi-vel nem fogsz kapni semmi értesítést csak esemény meghívásokat. (legalább is nekem mást nem hajlandó onnan küldeni)
    A védelemről meg annyit, hogy attól függ hogyan érzed. Nekem megnyugtató tudni, hogy tokban van (ami alig látszik) illetve védett a kijelző is. Én biztos lefóliáznám, mert véletlen is szoktam kulcsokkal meg mindennel együtt tárolni, így sokkal jobb. Nekem annyi megkarcolta a fekete i5 hátulját, hogy amikor tettem rá glas.tr-t, akkor egy üveglapon dolgoztam, amin volt valami keményebb kosz, amikor elcsúszott rajta akkor húzott egy karcot a hátulján (kb fél centi).

    [ Szerkesztve ]

    "Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

Új hozzászólás Aktív témák