Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz galaxys80 #199916 üzenetére

    Mint mindig, ismét hallgatsz, kerülöd a szakmai ütköztetést, egyszerűen beböfögöd, hogy nem értek hozzá és kész.
    De akkor hallgatlak, hogy mi az, amit rosszul írtam?
    A ios akárhogy is vigyorogsz (gondolom életedben nem tanultál programozást) a linuxra épül.

    Az AOD-t pedig androidos hegesztésnek nevezni egyszerűen tudatlanságot sugároz.
    Blamálod folyamatosan a másik rendszert, mert azt neked szabad, ezzel félrevezetve az olvasókat, úgy állítod be, hogy Always On Display funkció egy custom megoldás lenne.

    Azzal, hogy nekem ezeket a baromságokat válaszként leírod, számomra semmivel nem lesz jobb, vagy rosszabb az iphone, viszont mást megtévesztesz, ugyanakkor folyamatosan arra törekszel, hogy aki ide betér, az azért láthassa, olvashassa, hogy a konkurencia egy hegesztett, (kvázi gagyi, alkalmatlan, silány, értéktelen) rendszert használ.

    Itt bezzeg minden tökéletes, minden úgy jó, ahogy van, ha csak emeléssel jelenik meg a kijelzőn valami, az akkor és úgy jó, és pontosan elegendő is.

    Kb. ugyanez volt itt, amikor widgetekről, vagy a "redőnyről", vagy éppen az értesítő ledről volt szó. Lett widget, lett redőny (ráadásul most már XS MAx-on ténylegesen felülről kell lehúzni, mint androidon) és a led helyett adott lenne az AOD, vagy annak lehetősége, mert ha valaki nem akarja, akkor nem kapcsolja be és kész.

    Korábban pl. én részben ezekért jailbreak-eltem, de szépen lassacskán megjelennek a hivatalos ios-ben is.
    Én spec. most sem warezelés miatt tenném, hanem sok egyéb dolog hiányzik, ezért sem frissítek rendszert, hogy ha lesz normális JB, akkor fel tudjam tenni.

    (#199915) Madwe!
    Hogy miért kell itt?
    Miért ne lehetne erről értelmesen diskurálni, ráadásul úgy, hogy 2 éve már - az addig itt szintén blamált - oled kijelzővel jönnek ki a drágább iphone-ok?

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák