Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majestic

    őstag

    válasz idntknow666 #146265 üzenetére

    Mint fentebb írtam 5 éve mindig is iPhonom volt (nem véletlenül), így nem lehet elfogúltnak tekinteni a másik oldal iránt. Ki kell mondani, hogy a Samu pl. Note 7-e szebb kinézetű, jobb képeket csinál, jobb, tisztább és hangosabb a hangja és sokkal szebb a kijelzője is... szemüveges vagyok 6,5 diopriával és nem kell nagy éleslátás, hogy a két gép között e tekintetben ég és föld a különbség a Samsung javára...

    A gyorsaság: kiváncsi lennék, ha készítenének IOS-t a Note 7-re, akkor melyik telefon lenne gyorsabb... It a genialítása az Apple-nek az szoftver optimalizációban rejlik, nem a telefon innovációjában, ezt minden objektív embernek el kell ismernie!

    Hogy most éppen Szíriában háborút lehetne nyerni párezer Note 7-tel, mert olyan tűzereje van, az más kérdés, de ne feledjük, hogy az iPhonnál is voltak/vannak komoly hardver bakik...

    Én most egy Note 7-est használok és rohadtúl szenvedek a szoftver miatt, de a telefon tökéletes, JOBB, mint az ugyancsak használatban lévő iPhone 6S Plusom...

    Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

Új hozzászólás Aktív témák