Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyi19

    őstag

    válasz Vasinger! #62123 üzenetére

    Én is hasonló helyzetben voltam mint Te.
    Nekem jobban tetszett a i5-ből a fekete, és mivel én is sok helyen olvastam erről a kopás dologról, elgondolkodtam az 5C-n is. Megnéztem élőben az 5C-t, tetszett de nem annyira mint a fekete i5.
    Így végül vettem egy fekete i5-öt. 3-4 nap után megláttam két tűhegynyi kopást (szó szerint olyan kicsi, azt hittem porszem), egyik a hátlapon a másik a power gomb egyik sorkán. Azóta még találtam kettőt (direkt kerestem, napfénynél, másképp nem vettem volna észre), élőszsör zavart, de annyira észrevehetetlen hogy néha azt sem tudom hogy pontosan hol is van.
    Viszont azóta semmi plusz kopást nem láttam rajta. Igaz vettem rá egy tokot...pont ma vettem le kipucolni de semmi. Szóval mondhatni tökéletes állapotban van, úgyhogy még nem bántam meg, hogy i5-t vettem, csak egy jó tok kell, és egy kis odafigyelés, és nem utolsó sorban a fentebb linkelt tokban szerintem még jobban néz ki a telefon mint nélküle, jobb a fogasa, és biztonságban is van benne.
    Lényeg ha tetszik az i5 szerintem, nyugodtan vedd azt, ha ügyelsz rá semmi baja nem lesz.
    Sok sikert!

Új hozzászólás Aktív témák