Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz erdoke #54088 üzenetére

    Jobb kézzel bal zsebből, mint legkönnyebb megoldás? Mi vagy te, szamuráj? :))

    Amúgy fura, nekem sincs más a jobb zsebemben a telefonon kívül, de f*sok valami védelem nélkül használni (pedig tuti bírná, nem öntök komplett homokozót a zsebembe.

    Más téma: ma hazaértem, tűzifára fel, de akkor nadrágcsere. Izomból lerántottam a farmert, abból meg (nem magasról) kikukucskált az i4... és az oldalára esett :D Kajak élére, úgy is maradt :)) (persze semmi baja nem lett, még egy karc sem, parkettára érkezett)

    M@te: gondolhatod, mi mit érzünk néha az i4-gyel. Komolyan, ma olyanokat produkált, hogy a régi ZTE Blade is csodájára járt volna. Facebook üzenetírás közben egy "J" betű animációt kinagyítva 15 mp-ig nem válaszolt, Safariban egyszer csak összement a kép, mint amikor dupla home-ot nyomsz, de a többi program képe nélkül ,fekete háttérrel és hullámoztatva az app képét (mint mikor régebbi iOS-nél az app ikonján tartottad az ujjad, zenelejátszás közben fél percig nem tért magához a kijelző. Tiszta Android, sőt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák