Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz vadászcsiga #4798 üzenetére

    Szerintem azért mert nagyon olcsón a lopott dolgokat kapod meg, semmi mást. Használt legális forrásból származó cuccnak csak akkor irreálisan olcsó az ára, ha lenyomja a sok lopott cucc ami ugyanabból kapható. Én pl 20éve sem vettem meg soha a hozzánk, kocsmába betérő kedves forgalmazótól a félárú cigarettát, mert én eldöntöttem hogy nem csinálok piacot neki, hozzánk is betörtek rengetegszer és csak azt vitték szinte, lusták voltak a nehéz árút cipelni.
    Az megint más, hogy pl xbox-ot meg mindenki szinte új áron szeretné eladni, de ráadásul van olyan aki meg is veszi, de árulni mindent lehet bármennyiért az biztos, és alkudni is lehet, ki-ki vérmérséklete szerint.

    manchester85 erről van szó, semmi gond azzal, ha ennyit szán rá.

    [ Szerkesztve ]

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák