Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scoobyka

    addikt

    válasz vadászcsiga #4070 üzenetére

    nekem az 5.1.1bol az egvilagon nem kell semmi csak a safari reader...meg esetleg a beepitett kepszerkeszto...viszont a lassu zoom (amit korabban is emlitettek,hogy lassan reagal az erintesre a panel zavar...valamint a 4.2.1 sokkal biztosabb) igy szeretnem a safarit atultetni...eddig a mercury web pro-t hasznaltam de az meg gyorsabban eszi az aksit...most van idom kicsit bohockodni vele...de ios 5os rendszert en nem tennek se iphone 4-re se iphone 3gs-re....azokon a 4-es a kiraly. Valamint a dropboxban van camera uplod automatikusan...ergo adatfolyam...a wifi sync meg nem vonz.... viszont a reader neha jol jonne safarinal. Szoval jah agyalok :D Ertesitesi center sem tetszik annyira mint a notifier+ sokkal jobb es esztetikusabb,mint felulrol lehuzogatni meg nekem nem tetszik ez a fekete buborekos dolog...de ez egyeni izles. :D

    Talan meg egy javasript on off kapcsolot kene valahogy a safariban a print helyere rakni es aegy androidos tordeles is jo lenne es kesz lenne az a rendszer ami az en igenyemre van total szabva :) (Edge kapcsolatnal a javasript kilove meg mindig gyorsan betolt ha java nincs beekapcsolva)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák