Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bondix

    tag

    válasz sgeza #310215 üzenetére

    Persze el.
    Én értem hogy más a törlés és a...

    "Másképpen megfogalmazva hely felszabadítása a készüléken annak érdekében, hogy ne teljen be a tárhelyed."

    Tehát erre gondolok azaz nem lesz a telefonon már én ezt írom törlésnek a telefonról mivel feltöltőm a Google felhőbe asszem törlöm a telefonról de a felhőbe fent van.
    Ha feltöltöm és onnan törlöm akkor törlődik telefonrol is ezt is tudom.
    Nevezzuk akkor optimalizalsnak.

    De! A Kérdésem ugyan az!
    Telefonon nincs kép se a kukába már a Google fotón van fent eredeti minőségben ez így kerek. Ott addig van míg szeretném.
    Aztán újra fotózok az is megy fel Google fotók és utána telefonon eltuntettem h legyen helyem a kukábol is!
    Aztán amit Google fotón össze gyűlt xy GB akkor onnan mentem le winyora és persze törlöm is Google fotorol is minden hogyan mert ott is kell a hely.
    Évek óta ezt így használom.

    De iCloud fotók mi van?
    Készül a fotó az megy fel iCloud-ba ugye pl?
    De ha eltuntettem hely miatt a telefonrol és telefon kukábol is akkor a iCloud-ba meddig marad semeddig mert onnan is rögtön megy iCloud kuka és ott van még 60 napig?

    Tehát a különbség a Google fotókba ami felkerül és telefonon kuka az ott van akár egy év után is ha nem mentem le persze.
    iCloud viszont ha telefonrol törlöm azaz a kukából is akkor automatikusan iCloud-ba is törlődik de van 60 napom vissza állítani.

    Tehát iCloud-ba nem tudok úgy tárolni képet akár fél évig h a telefonon nincs mar meg a kép!
    Míg Google fotókon tudok!

    Nem de?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák