Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtyii

    tag

    válasz SharpSA #296359 üzenetére

    Igen istyle Szeged csere volt. Mondjuk a tempó nem szédítő 4 hét volt mivel a cseh központba is elküldték. De ezt leszámítva jobban jöttem ki mintha 400-450-ért vennék új iPhone-t. Amit érzésre tök ugyanaz mint a 12-es.
    én 5-éves távlatban gondolkodom (130e használtan a i12 és belekalkuláltam még 48eFt aksi cserét 2évente kb azaz 2x
    azaz 5 év alatt kb 230eftba kerül a telefon hasznàlat azaz ez 3-4ezer Ft havonta kb az a kiadás amit a telefonra (előfizu nélkül !!!) költök ami szerintem határeset …. nem kevés

    amit itt a legtöbb ember csinál az 500e Ft 2 évente és .., legjobb esetben 150 visszajön a használt eladásból a csere esetén akkor is 350eft/24hónapi
    azaz kb 15eft/hó csak arra hogy legyen telefonod (és még erre jön rá az előfizetés ami alsó hangon 10e/hó , esetleg kevesebb flottàban)

    Én így kb 1/4 ét költöm telefonra és igazàbol érzésre nem nagyon van különbség ez idő alatt (5év) egy i12és i16 között csak a marketing duma késztet itt mindenkit a folyamatos cserére.

Új hozzászólás Aktív témák