Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Octopus21

    aktív tag

    válasz B-L-A-C-K #26978 üzenetére

    Nem találom:S
    És mi a véleményetek az ebay-es vásárlásról pl Angliából? Tegyük fel, hogy lemondok a magyar menüről. A garanciát, hogy tudom akkor érvényesíteni, ha kintről rendelem? Vettem már ebayen ezt azt, de ekkora összegért még nem. Mennyire biztonságos?

    Most elgondolkoztattál az 5-ösön. Amúgy nekem is nagyon sok pénz ez, főleg egy telefonra, de szeretnék tesómnak egy exclusive ajándékot. SOkat dolgozik, szart se keres vele és még nem volt neki ilyen minőségi cucca, én meg azért nem keresek annyira rosszul, bár szerintem sokan ezt is kiröhögnék, na mind1 a lényeg, hogy irreálisnak tartom az árát én is. Amúgy ha kimegy majd osztrákiába nem fog neki gondot jelenti egy ilyet megvenni, de ez nem érdekel engem. Én szeretnék neki most egy komolyabb ajándékot neki. Állandóan a kis Lg érintős telóján lóg, facebook ezerrel, de már beszéltük, hogy jó lenne neki valami okos teló hogy tudjunk róla skypolni meg viberezni, meghát másokkal is tudjon. Kezemben volt az LG fos teló a 3GS-em után és egyszerűen hiába érintettem, nem történt semmi. Nyomnom kellett izomból. És akkor mondta h milyen gyönyörű a fehér Iphone 4-es, meg az én 3GS-emen is már ki van akadva hogy mennyire fasza. De láttam rajta, hogy úgy mondta ezt az Iphone-t hogy neki ez egy elérhetetlen dolog, sose lesz ilyene. Én meg dolgozok már régóta sokat, már megveszegettem sokmindent magamnak és neki meg szüleimnek nem sokmindent vettem, most ilyen nagyobb volumenű dolgokra gondolok. Szüleimmel kezdtem, a Sony LCD Tv-met adtam nekik, azóta is imádják, és most húgom jön. Szerintem nagyon örülne neki, bár lehet, hogy elmond majd minden hülyének, hogy ez teljesen felesleges volt, de most ez van, erre készülök és kész:)

    Bocs a story-m leírásáért:)

Új hozzászólás Aktív témák