Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaryss

    csendes tag

    Sziasztok!

    Énis bő 1 hete vagyok i5 gazda, és ahogy vártam, keresni kellett az állam, meg mèg most is :B

    Viszont 2 napja elkezdett riogatni, ugyanis a Home gomb melletti üvegrész a sarokba elkezdett "kattogni" és nem értem az okát. Így Egyetlen dolog lehet, de az is kétséges...ahogy meghozta a futár első nap megkapta a kötelezőjét. Tusolás utáni szedjükössze a ruhákat címszó, nadrágzsebből persze a telefon egyből ki, 30 centiről kb járólapra...pfff...ügyesvagy...persze nyoma lett a sarkán. De semmi nyekergő hang raadásul az a sarok semmit nem kapott. Így nem értem mitől jött ki a kattogás. Első napjától belebújós bőrtokot kapott, és amúgy is nagyon vigyázva van rá
    A kérdésem az lenne, van-e valami módszer/ötlet ami használhat, mert bár visszaküldeném (Online Store), üsse kavics nehezen, de kibírnám nélküle, viszont aggaszt az a dolog, mivan ha visszaküldik, hogy leejtetted...looser. Pest se nagyon játszik, rendesen messze van. Igaz épp el tudnám viselni a hiányát, mert amúgy Amazing, ha viszont nem cserélik akkor körbejárattam rendesen.
    Dióhéjban ennyi...para van :O

Új hozzászólás Aktív témák