Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vasi89

    addikt

    válasz 30z.Samu #166541 üzenetére

    Ekkorát véleményem szerint nem lehet :) ez még mindig "csak" 1 telefon, az az 1000valahányszáz dollár még odakint is komoly összeg nem, hogy nálunk. De most itt nem is ez a lényeg, én úgy gondolom, hogy aki megteheti annak is totális pénzkidobás. Nagyon kis % az aki ki is használja ezeket a dolgokat, de ez igaz a többi telefonra is. Az iphone felhasználók nagy része szerintem az 5s tudását sem használja ki. Az instagram és twitter elfut azon is. Ez az apple részéről inkább csak f.szmérce, hogy megmutassa ki a király. De ott a Note 8, annak sincs semmi értelme de legalább marha drága :)

    @sylex1: nagyon szemeztem Én is az S8al, de végül megint iphone lett. Most 2 évet kihúzok az i7el, viszont a samsung iránya amit elindított most az tetszik, így nem kizárt h ott kötök ki. Talán az apple is megcsinálja addigra a dokkolható telefont mint a samsung dex, de valószínűleg olyan árban h arról ne is beszéljünk inkább. Sokszor írtam már és nem akarok megint vitát de az Apple üzletpolitikája eléggé rossz irányba indult el. Nem attól lesz valami prémium h az ember többnek hiszi tőle magát mert marha drága..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák